O Firmě


Hledáte spolehlivé řemeslníky z oboru zednictví? Jste na správné adrese. Na zednické práce se specializujeme od roku 2002. Za tu dobu máme řadu spokojených zákazníků, kteří opakovaně rádi využívají našich služeb.

Provádíme veškeré zednické práce, mezi nejběžnější patří například betonování, vyzdívání, obkladačské a dlažební práce, rekonstrukce bytového jádra, zateplování fasád a rekonstrukce či výstavby teras. V kategorii Nabídka služeb najdete popis jednotlivých služeb.

Sídlo naší zednické firmy se nachází v Olomouckém kraji.

Vždy se snažíme vyhovět Vašim požadavkům, protože vstřícnost je jednou z našich hlavních zásad. Všechny zakázky realizujeme v nejkratším možném čase a za nejlepší cenu, nikdy však ne na úkor kvality.

Protože jsme profesionálové, pracujeme profesionálními postupy. Pokud totiž jde o zednické práce, je často velmi těžké správně odhadnout rozsah prací bez znalosti skutečného stavu zakázky. Proto před vypracováním cenové nabídky preferujeme osobní konzultaci přímo na místě, kde má dojít k realizaci zakázky.

Pokud máte dotaz, potřebujete poradit nebo máte zájem o konkrétní cenovou nabídku, kontaktujte nás nebo přímo zadejte poptávku. Těšíme se na případnou spolupráci a věříme, že budete s kvalitou a cenou našich služeb spokojeni.